Ülevaade tänastest ajalehtedest

Eesti Päevaleht:

Sõit Tallinnast Tartusse ning Pärnusse ei tohiks sel suvel maanteeremondi tõttu enam Kolgata teeks kujuneda, kuigi maanteeinfot tasub enne reisi ikka uurida. ?Tänavu käib suurim teeremont Tallinna?Narva maanteel Maardu ja Valgejõe vahel,? vahendas maanteeametit peadirektori abi Tiina Reismann.

Meelelahutusärimees Lauri Laubre on nüüdseks oma ärisid just nii palju kokku tõmmanud, et liigseid riske võtmata rahulikult kasumit teenida.

Reisifirmad pakuvad vahel viimase hetke puhkusereise vaat et võileivahinna eest. Nii saab mõnel juhul nädalaks Türgisse või Kreeta saarele sõita vähem kui 4000 krooni eest.

Eile alustati Tallinna Börsil kauplemist ASi Tallinna Vesi aktsiatega, esimesel kauplemispäeval kerkis aktsia hind 14,6 protsenti, ulatudes 10,6 euro ehk 165,9 kroonini.

Postimees.

Arstide värbamisfirma lubab Inglismaale tööle minevaile tohtritele palka alates 70 000 naelast aastas, mis teeb Eesti rahas aastapalgaks 1,6 miljonit ja kuupalgaks ligi 135 000 krooni.

Juuni lõpus arutab valitsus majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ettepanekul ülikoolide ja eraettevõtjate sillaks saava teaduspõhise majanduse ülesehitamiseks hädavajalikku Eesti Arengufondi programmi.

Ametiühingud taotlevad alampalga tõusu 2690 kroonilt 3100 kroonile, kuid enamik ettevõtjaid ei ole nii suure alampalga tõusuga nõus.

Euroliidu kemikaaliohutuse süsteemi eelnõu mõjude analüüs näitas, et Eesti keemiaettevõtete otsesed kulud on hinnanguliselt 106,1 miljonit krooni.

Hetkel kuum