Palla: Harju Elektri aktsia langus arusaamatu, ootame rekordilist ärikasumit

Harju Elektri suuraktsionär Endel Palla pidas aktsia langust pahatahtlikuks paanikaks. Nende äri läheb suurepäraselt.

'Aktsia hinna langus on täiesti arusaamatu, äkki on tegu kellegi pahatahtliku paanikaga,' ütles Palla Äripäevale. 'Ühtegi tehnilist ega majanduslikku põhjust aktsia languseks ei ole,' kinnitas ta.

Palla kommenteeris, et viie esimese kuu majandustulemused kõikidel kontserni ema- ja tütarfirmadel ületavad kõiki eelnevaid kuid ja kvartaleid. 'Ärikasum tuleb meil kuue kuu kokkuvõttes rekordiline,' tunnistas Palla.

'Täna ma mõtlesin, kas tasuks nüüd odavamalt Harju Elektri aktsiaid juurde osta, aga kuna mõtlesime ka börsiteate teha, siis ei julgenud osta, sest oleksin siis pahandustesse sattunud,' möönis Palla.

Ta lisas, et kui aktsia veel peaks kukkuma ja firmalt teadet ei nõuta, siis ostab ise kindlasti aktsiaid juurde. Küsimusele, mis võiks olla aktsia hinna languse taga vastas Palla, et võimalik, et väikeinvestorid võtavad mujalt raha välja, et Starmani aktsiaid märkida.

Harju Elektri aktsia oli täna hommikuks eilsega kokku langenud 24 protsenti. Nüüd on aktsia taas pinna jalge alla saanud ja miinuseks on jäänud veel 3,3, protsenti ning aktsia maksab 54,76 krooni.

Hetkel kuum