1 juuli 2005

Kristi Liiva asus tööle Eesti Energiasse

Tänasest hakkab Eesti Energia kontserni kommunikatsioonijuhina tööle Kristi Liiva, jaotusvõrgu kommunikatsioonijuht on sellest nädalast Kristjan Hamburg.

Tänasest on Eesti Energia kontserni kommunikatsioonijuht Kristi Liiva (33), kelle põhiülesanneteks uues ametis on Eesti Energia kontserni kommunikatsioonitegevuse planeerimine ja korraldamine.

Viimased kaks aastat töötas Liiva valitsuse kommunikatsioonibüroo direktorina. Aastatel 1995-2003 kureeris ta erinevatel ametikohtadel nii Hansa- kui Hoiupangas turundus- ja suhtekorraldusvaldkonda, neist viimased kaks aastat oli ta Hansapanga Grupi kommunikatsioonidirektor. Varem on ta töötanud välisuudiste toimetajana Reklaamitelevisioonis. Liiva on Eesti Suhtekorraldajate Liidu juhatuse ja Eesti Suhtlemistreenerite Ühingu liige.

Jaotusvõrgu kommunikatsioonijuhi ametikohale asus sel nädalal Kristjan Hamburg (27), kes alates 2001. aastast töötas Eesti suurima haigla - Põhja-Eesti Regionaalhaigla kommunikatsioonijuhina. Aastatel 1999-2001 korraldas ta Sisekaitseakadeemia kommunikatsioonivaldkonda.

Hamburg on sündinud 1978. aastal ning ta on omandaud kõrghariduse Tallinna Ülikoolis haldusjuhtimise erialal.

Jaotusvõrgu põhitegevuseks on elektrienergia toimetamine klientideni. Ettevõtte kommunikatsioonijuhi ülesandeks on Jaotusvõrku puudutava teabe jagamine avalikkusele.

Hamburg saab olema kontaktisikuks meediale küsimustes, mis on seotud Jaotusvõrgu poolt hallatava madal ja keskpingevõrguga, muu hulgas elektrivõrkude seisukord, investeeringud klientide varustuskindluse parandamiseks, mõõtesüsteemid, katkestused ja teised klientide elektriühendusega seotud küsimused.

Endine Jaotusvõrgu kommunikatsioonijuht Kaie Saar jätkab tööd Eesti Energia personaliosakonnas.

Autor: Gert D. Hankewitz

Hetkel kuum