15. juuli 2005 kell 10:21

Britid ja venelased kasvatavad Sokos Hotel Viru käivet

Sokos Hotel Viru 2005. esimese poolaasta käive tõusis eelmise aastaga võrreldes 10,1%, hüppeliselt suurenes Suurbritannia ja Vene turistide arv.

Välja müüdud tubade arv kasvas 7,6%, teatas ettevõte kommunikatsiooniagentuuri vahendusel, mis tõstis hotelli täituvuse 66%-ni.

Sügiseseks konverentsihooajaks ootab hotell jätkuvat käibekasvu. ?Praeguse tendentsi jätkudes tõotab kujuneda rekordkäibega aasta,? prognoosib Sokos Hotel Viru müügi- ja turundusjuht Annely Hendrikson.

Sokos Hotel Viru müüs 2005. aasta esimese kuue kuuga välja 61 236 tuba, mis on 7,6% rohkem kui eelmisel aastal. Võrreldes 2004. aasta esimese poolega ööbis britte 4,5 ja venelasi 3,7 korda rohkem. Samuti ööbis hotellis kaks korda rohkem sakslasi ja itaallasi.

Hendriksoni sõnul on Suurbritannia turistide hulk kasvanud kindlasti paljuski tänu odavlennuliinidele ja riigi heale turundustööle.

Sokos Hotel Viru on 516 toaga Baltimaade suurim hotell. Hotellikompleksi kuuluvad kaasaegne konverentsi- ja banketikeskus, restoranid Amarillo ja Merineitsi, ööklubi Café Amigo, ilukeskus, mitmed baarid ja saunad.

Hetkel kuum