Võru T-Marketi ehitus lükkub edasi

Võru linnavalitsus andis eile VP Marketile ehitusloa kaupluse rajamiseks, kuid uue ostukoha ehitamiseni jõuab ettevõte alles järgmisel aastal, kirjutab Võrumaa Teataja

?Ehitamine lükkub järgmisse aastasse,? kinnitas VP Marketi avalike suhete juht Erkki Erilaid. ?Protsess on Võrus venima jäänud.?

T-Marketi nimelise kaupluse ehituse mõningane venimine on seotud projektimuudatustega. ?Ei, linnavalitsus siin süüdi ei ole,? ütles Erilaid. Võrru rajatav T-Market tehakse tema sõnul uue kontseptsiooni järgi ning seetõttu tuleb Võru kaupluse projektis teha muudatusi.

Kliendi jaoks need tema kinnitusel suurt midagi kaasa ei too. Muutub ehk kaubagruppide asetus ning poodi sissepääs. ?Kaubavalik on ikka 4500?5000 artikli ringis,? ütles Erilaid.

Kooli tänavale ehitatav ostukoht tuleb kahekordne, kuid varasemast plaanist teine korrus välja rentida on ettevõte loobunud. ?Teisele korrusele tuleb tehniline pind. Esimesele korrusele tulevad T-Market, Euroapteek ja veel midagi,? ütles Erilaid.

Kaubahoone üldpinnaks peaks tulema 900 ruutmeetrit, millest T-Marketi käsutusse jääb 700-800 ruutmeetrit, kuid müügipinna suurus ei ole teada.

Erilaid kinnitas, et ettevõttel on plaanis ostukoht avada järgmise aasta esimesel poolel. Võrru kavatseb kaupluse rajada ka Saksa säästukett Lidl.

Hetkel kuum