Krista Taim • 2 september 2005

Domina City hotelli täitumus oli suvekuudel 89 protsenti

Domina hotelligruppi kuuluva Domina City hotelli keskmine täitumus suvekuudel oli 89 protsenti ning Domina Ilmarise hotellil 83 protsenti, teatas ettevõte.

Domina Hotels Resorts hotelliketi müügi- ja turundusassistendi Teele Rohtla sõnul oli suvi Domina Tallinna hotellide jaoks karmist konkurentsist hoolimata edukas. 'Juuni, juuli ja augusti keskmine täitumus küündis ligi 90 protsendini,' ütles Rohtla.

Eelmise aasta kolme suvekuuga võrreldes paranes tänavu linnahalli piirkonnas asuva Domina Ilmarise hotelli keskmine täitumus üle viie protsendi, kasvades

83,3 protsendini.

Tallinna vanalinnas asuva Domina City hotelli täitumus oli juunis 88, juulis 90 ning augustis 89 protsenti, jäädes aastataguse ajaga võrreldes samale tasemele.

Käesoleva aasta kolme suvekuu jooksul ööbis Domina Tallinna hotellides City ja Ilmarine 16 856 inimest, mida on 577 inimest rohkem kui aasta tagasi samal ajal. Kokku ööbis sel suvel Domina hotellides inimesi 60 riigist.

Juunis, juulis ja augustis oli Domina Ilmarise hotelli külastajatest 34 protsenti pärit Saksamaalt, 16 protsenti Soomest ning 9 protsenti Inglismaalt.

Domina City hotelli külastajatest 34 protsenti oli pärit Soomest, 25 protsenti Ammerika Ühendriikidest ning 9 protsenti Saksamaalt.

2000. aastal asutatud Domina hotelligruppi kuulub 49 hotelli maailma 18 paigas kolmel kontinendil. Domina hotelligruppi kuulub praegu 7502 tuba, kuid eesmärk on maailmas veelgi laieneda ning 2015. aasta lõpuks jõuda 250 hotellini.

Balti riikides ning endise idabloki piirkonnas asuvates Domina hotellides osutab juhtimisteenust Domina Management, mis on ka Tallinna kahe hotelli operaator.

Hetkel kuum