7 september 2005

Kliktop müüs mõne päevaga üle 500 Egiptuse reisi

Septembri algul tegevust alustanud odavreisioperaatori KlikTop kaudu on Sharm el Sheikhi reisi broneerinud üle 500 inimese, teatas ettevõte.

2990 krooni maksvad Egiptuse reisid müüdi välja esimese poole tunniga.

KlikTopi omanikfirma TopToursi juhataja Piret Ujoki sõnul ületas nõudlus odavate puhkusereiside järele ettevõtte igasugused ootused. ?Praeguseks on odavaimad reisid välja müüdud, kuid ka hetkel saadaolevad puhkusepaketid on teiste reisikorraldajate omadest kindlasti soodsamad,? ütles Ujok. Kuigi ülekoormuse tõttu tekkisid broneerimissüsteemis esialgu tehnilised probleemid, töötab iseteenindusbüroo praegu viperusteta ning iga minutiga lisandub uusi broneeringuid.

KlikTopi klientide seas on palju nooremaid inimesi, kes reisile koos pisiperega sõidavad. Samuti on pensionäre, kes esimest korda elus soojal maal puhkavad ning pole kunagi lennukiga sõitnud.

KlikTopil võimaldab ülisoodsa hinnaga reise pakkuda internetipõhine iseteenindusbüroo, kus klient saab kõik reisiks vajaliku ise ära teha. KlikTopi kodulehel saab reisi broneerida, sisestades nime ja isikukoodi. Kliendil tuleb märkida soovitud reisikuupäevad, valida välja hotell ja soovi korral ekskursioonid. Samuti saab iseteenindusbüroos maksta lennujaamatransfeeri ning pardal pakutava söögi eest.

Hetkel kuum