4. oktoober 2005 kell 10:27

IBM Eesti müügijuhiks sai Riina Roosipuu

Riina Roosipuu töötab IBM Eesti müügijuhi kohal alates 1.oktoobrist, teatas ettevõte täna.

Roosipuu vastutusalaks on telekommunikatsiooni ja tööstussektori kliendid ning IBM üldine müügitegevus. Tal on IBM Eestis juba 7 aastane töökogemus, mis sai alguse finantssektori müügijuhi ametist, seejärel töötas ta turundusjuhina.

?Ettevõttele on väga soodne, kui majasiseselt keegi karjääri teeb ja ma arvan, et Riina sobib uuele ametikohale väga hästi,? kommenteeris IBM Eesti juht Valdo Randpere.

?Töö IBM-s on olnud väga vaheldusrikas, kuna olen saanud tegeleda väga erinevate valdkondadega,? märkis Riina Roosipuu. ?Müügitegevuse eest vastutamine pakub jällegi uusi ja huvitavaid võimalusi.?

Roosipuu omandas hariduse Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas, lõpetades 1994. aastal turunduse ja kaubanduse eriala. Praegu täiendab ta end sama kooli magistriõppes.

IBMi möödunud aasta käive oli 96,3 miljardit USA dollarit. Ettevõte pakub riist- ja tarkvara ning erinevaid IT-alaseid teenuseid, andes tööd rohkem kui 329 000 inimesele üle maailma. IBM Eesti tegutseb alates 1992. aastast, ettevõttes on 47 töötajat.

Hetkel kuum