ÄP fototoimetus • 5. oktoober 2005 kell 22:00

Peileriaeg sai läbi

Baltcom Eesti AS lõpetab peilersideteenuste osutamise selle aasta 31. detsembril ja annab peilersidet kasutada soovivad kliendid turvasidele keskendunud Kaugotsing Eestile, kel aga puudub järgmiseks aastaks veel tegevusluba, kirjutas Äripäev viis aastat tagasi.

"See otsus võimaldab Baltcomil keskenduda uue põhitegevusala, kõnekäsitlusteenuste, osutamisele ja arendamisele," ütles Baltcom Eesti peadirektor Mait Nilson eile. "Praegu tegeleme sissehelistamise ja väljahelistamise teenustega, mis on erinevate firmade tellimuste vastuvõtt, internetifirmade klienditugi, uuringute ja küsitluste läbiviimine."

Nilson ei soovinud rääkida, mis on firma majandustulemused, põhjendades seda sellega, et Baltcomi emafirma on New Yorgi börsil noteeritud ettevõte. "Võib öelda, et aastakäive on umbes 10 miljonit krooni ja me ei ole kasumis," ütles Nilson.

Hetkeseis: tehnoloogia tormiline areng on ajaloo kolikambrisse saatnud juba helikasseti; sama saatus ootab varsti videokassetti ja tavalist kineskoobiga telerit.

Autor: ÄP

Hetkel kuum