ÄP fototoimetus • 30. oktoober 2005 kell 22:00

Maksukalender

Igakuine tähtpäev

7. novemberKäibemaksuseaduses sätestatud tähtpäev arve esitamiseks eelmisel kuul ostjale lähetatud või kättesaadavaks tehtud kauba või osutatud teenuste eest, juhul kui maksukohustuslasel on õigus esitada kuuarveid.

10. novemberEelmisel kuul tehtud väljamaksetelt kinni peetud tulumaksu ja arvestatud sotsiaalmaksu, erisoodustustelt makstava tulu- ja sotsiaalmaksu, erijuhtudel makstava tulumaksu ning töötuskindlustusseaduse alusel makstavate kindlustusmaksete ja kohustusliku kogumispensioni maksete deklareerimise ja ülekandmise tähtpäev.Eelmise kuu jooksul aktsionäridele ja osanikele väljamakstud dividendide ja muude kasumieraldiste suuruse ja saajate kohta asukohajärgsele maksuameti asutusele esitatava deklaratsiooni tähtpäev.Mitteresidendist juriidilistele isikutele tehtud väljamaksete, nendelt kinni peetud ja ülekandmisele kuuluva tulumaksu maksudeklaratsiooni esitamise ning tulumaksu tasumise tähtpäev.

14. novemberStatistikaametile Intrastati aruande esitamise tähtpäev aruandeperioodile järgneva kuu 10. tööpäeval.

15. novemberAlkoholi-, tubaka- ja kütuseaktsiisi tasumise ja deklaratsiooni esitamise tähtpäev maksustamisperioodile järgneval kuul.Hasartmängumaksu deklaratsiooni ja hasartmängumaksu tasumise tähtpäev maksustamisperioodile järgneval kuul.

20. novemberKäibemaksu tasumise ja deklaratsiooni esitamise tähtpäev maksustamis­perioodile järgneval kuul.

Erakorraline tähtpäev

Autor: ÄP

Hetkel kuum