EPL: Vene kanalid jäid eile pimedaks

04. jaanuar 2006, 08:46

Eile tulemuseta jäänud läbirääkimised jätkuvad täna, millal pilt taastub, pole teada, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Kokkulepe oli allkirjastamiseks sisuliselt valmis ja mul oli pressiteadegi kirjutatud, aga siis teatasid PBK esindajad: oot, poisid, on veel tingimusi, mille peale tõusid kõik laua tagant kisades püsti ja läksid laiali,? ütles Starmani müügijuht Indrek Ild eile õhtul.

?Ei taha täna kedagi kiita ega laita,? oli PBK juhatuse liige Margus Merimaa veidi enne Ildi napisõnaliseks jäänud. ?Saabusin just kohtumiselt ja täna tulemust pole,? ütles Merimaa.

Ta lisas vaid, et pole nii, nagu ei näeks keegi Eestis õhtuseid PBK uudiseid. ?Eestis on üle 20 kaabeltelevisiooni operaatori ning STV ja Starman on vaid kaks neist ? tõsi, ligi pooled kaabeltelevisiooni vaatajad täna neid uudiseid ei näe,? lisas ta.

Starman ja STV lõpetasid kümne Vene kanali näitamise 2. jaanuaril ning asendasid need lepingut ühepoolselt muutes teiste kanalitega.

?Poolte kanalite, nelja kanali osas jõudsime kokkuleppele, aga täna (eile ? toim) kahjuks ei saa ka neid nelja vaadata,? lausus STV peadirektor Igor Laev. ?Loodan, et homme või siis ülehomme,? vastas ta eile õhtul küsimusele, millal nende kliendid saavad oma vanad kanalid tagasi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing