Ülevaade tänastest ajalehtedest

05. jaanuar 2006, 08:59

Eesti Päevaleht:

Eesti taotles NATO-lt abi Ämari lennuvälja ja miinisadama rekonstrueerimiseks, võimalike toetuste suurusjärk on vastavalt veidi üle 600 ja 300 miljoni krooni.

Kaevandustasude tõus kergitab ehitusmaterjalide hinda vähemalt kümnendiku võrra.

Arengufondi käivitajad usuvad, et riiklikust riskikapitalifondist kujuneb ?teadmistepõhise ühiskonna alustala?, mille rahasüstide toel ärkab viie aasta jooksul ellu vähemalt 50 edukalt toimivat ettevõtet.

Postimees:

Juba detsembris lahkumisavalduse esitanud maksu- ja tolliameti juht Aivar Rehe asub Postimehe andmetel jaanuari keskpaigast Sampo Panga juhi kohale Eestis.

Tallinna linnavalitsus kehtestas lõppenud aasta viimastel päevadel Mustakivi tee 17 detailplaneeringu, mis on esimene samm võssa kasvanult ja kasutuna seisnud Tondiraba suure ala kasutusele võtmisel.

Pärnu Postimees:

Pärnu linnavalitsus on asunud täitma koalitsioonileppe 12. punkti: kolida linnavalitsus koos osakondadega tühjaks jäänud polikliinikuhoonesse Suur-Sepa 16.

Lõppenud aastal müüsid Pärnu autofirmad 1354 uut autot, mis on uute autode müügi rekord, sest varasematel aastatel on tulemus küündinud paremal juhul 1100 masinani.

Meie Maa:

Eelmisel nädalal Kuressaare linnajuhtidega kohtunud Pärnu Sadama esindaja teatas, et Pärnu Sadam võib taganeda oma eelmisel kevadel avaldatud soovist müüa linnale maha oma vähemusosalus Kuressaare jahisadamat haldavas firmas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing