BIG sõlmis kergejõustiku toetamiseks miljonikroonise sponsorlepingu

09. jaanuar 2006, 14:32

Balti Investeeringute Grupi Pank AS (BIG) sõlmis täna sponsorlepingu, mille kohaselt toetab kolme aasta jooksul Eesti kergejõustikku ühe miljoni krooniga.

BIGi ja MTÜ Spordiürituste Korraldamise Klubi sõlmitud koostöö- ja sponsorlepingu tulemusena luuakse Eestis uus kergejõustiku võistlussari - BIG Kuldliiga, teatasid osapooled.
BIG Kuldliiga koosneb kolmeetapilisest sarjast talvel ja viiest etapist suvel. Esimene etapp leiab aset 25. jaanuaril. Võistlussarjast on lubanud osa võtta suurem osa Eesti parematest kergejõustiklastest, näiteks maailmameister Andrus Värnik, olümpiapronks Aleksander Tammert, MM-hõbe Gerd Kanter, MM 6. Kristjan Rahnu jt.

?Eesti kergejõustikul läheb viimasel ajal sama hästi kui Eesti majandusel. BIGil on nüüdsest oma roll neis mõlemas eduloos,? ütles BIGi nõukogu esimees Parvel Pruunsild.

BIG on Eesti kapitalil põhinev pank, mille põhitegevuseks on eraisikutele suunatud laenutooted. BIGi eesmärk on olla suurtest universaalpankadest paindlikum ja läheneda igale kliendi soovidele personaalsemalt. BIG on universaalpankade ja liisingfirmade järel Baltimaade suurim spetsialiseerunud laenuandja eraisikutele. Hetkel on BIGil kokku 11 esindust üle Eesti.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing