Viru Keskuse möödunud aasta käive oli 1,43 miljardit krooni

10. jaanuar 2006, 15:30

Viru Keskuse 12 kuu käive oli 1,43 miljardit krooni ning keskust külastas aasta jooksul üle 11,2 miljoni inimese, kes sooritasid kokku ligi 9 miljonit ostu.

Viru Keskuse juhatuse liige Ants Vasar ütles pressiteates, et külastajate arv ületas esialgseid prognoose. ?Ootasime pisut tagasihoidlikumaid tulemusi, kuid neljas kvartal tõi ridamisi rekordeid nii külastajate arvu kui ka müüginumbrite poolest,? leidis Vasar. Vasara sõnul oli aasta rekordpäev 23. detsember, mil Viru Keskust külastas pea 50 000 inimest, sooritati ligi 44 000 ostu ning päeva käibeks kujunes 9 miljonit krooni.

Viru Keskuse keskmiseks päevaseks külastajate arvuks möödunud aastal oli 31 000 inimest. Vasara sõnul jaguneb ostjate arv päevadele üldjuhul ühtlaselt, populaarseim päev sisseostudeks on siiski reede.

Viru Keskuse heade tulemuste põhjuseks peab Ants Vasar pidevat tööd uute elamuste ja hea teeninduse pakkumisel külastajatele. ?Lisaks kaubavaliku mitmekesistamisele ning moe- ja kultuuriürituste korraldamisele juurutasime 2005. aastal keskuses ühtsed teenindusstandardid, mille tulemuseks oli kogu keskuse teenindustaseme tõus,? lisas Vasar. 99 kauplust - teenindust hõlmav teeninduse kvaliteedi programm jätkub Vasara sõnul ka sel aastal. Eelmise aasta tulemuste põhjal sai Viru Keskuse parima teenindaja tiitli The Body Shop.

2006. aasta toob Vasara sõnul Viru Keskusesse mitmed uuendusi. ?Mais avab keskuse 600m? pinnal uksed Itaalia elustiili ja kultuuri keskus, lisaks selle on plaanis edasi arendada keskuse toidukohti ja vaba aja veetmise võimalusi,? tõi Vasaras välja peamised plaanid. 2006. aasta käibeks prognoosib Viru Keskus 1,6 miljardit krooni, külastajate arvuks 12 miljonit.

Viru Keskus on Tallinna linnasüdames asuv multifunktsionaalne keskus, mis koondab endas kaubanduskeskuse, Eesti esimese kaasaegse bussiterminali, kahekorruselise parkimismaja ja Sokos Hotel Viru. Viru kaubanduskeskuses on üle 90 kaupluse, söögikoha ja teeninduse, keskust külastab päevas keskmiselt 31 000 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing