ÄL: Jüri Vips müüb tarkvara Hongkongi lennufirmale

11. jaanuar 2006, 08:18

Jüri Vipsile kuuluv tarkvara- ja veebilahenduste firma Modera Consulting OÜ paiskab peatselt müüki arvutitarkvara, mis meenutab Microsofti MSN Messengeri.

Tarkvara müüakse edasi partnerite võrgu kaudu. ?Igas suuremas riigis on agent ehk hulgimüüja, kes partnersuhteid haldab,? selgitas Modera tegevjuht, Jüri Vipsi poeg Siim Vips.

Ettevõtte klientide nimistust võib juba leida selliseid tuntud nimesid, nagu toiduainetööstus Nestle ning Hongkongi lennufirma, kirjutab Ärileht.

Eestlaste välja töötatud lahendus sobib edukalt ettevõttesiseseks asjaajamiseks, kliendisuhtluseks ja samas saab selle kaudu pakkuda ka reaalajas toimivat kliendiabi. Maailmaturule sisenetakse veelgi tõsisemalt kevadel, kui Eesti ettevõtetes testimine saab läbi ja projekt kujuneb edukaks. Modera turundusjuhi Priit Vaikmaa sõnul Eestis teisi analoogseid lahendusi ei ole.

Ameerika Ühendriikides on firma ametlik esindus Modera USA Inc ja sealt teenindatakse kliente ning koostööpartnereid Põhja- ja Lõuna-Ameerikas ning samuti Aasias. ?USAs on nõudlus online-abi järele suurem, kuid peagi peaks see hakkama jõudsasti kasvama ka Euroopas,? prognoosib Vaikmaa.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing