Ülevaade tänastest ajalehtedest

11. jaanuar 2006, 08:44

Eesti Päevaleht:

Eesti Päevalehe andmetel soovib rahandusminister Aivar Sõerd maksu- ja tolliameti uue peadirektori kohal näha endist riigi peaprokuröri Raivo Seppa.

Presidendivalimiste aastal teeb Riigikogu kummarduse riigipea institutsioonile ? vastuvõtmist ootab seadus, mis laiendab oluliselt presidendi abikaasa ametihüvesid ja sotsiaalseid tagatisi.

Kas ligi viie aastaga vähem kui 10 000 geeniproovi kogunud geenivaramu jätkab oma tegevust või keskendub vaid proovide säilitamisele, saab sotsiaalministeeriumi abiministri Peeter Laasiku sõnul selgeks hiljemalt jaanipäevaks.

Majandusministeeriumi algatatud seaduseparandus peaks lõpetama Eesti igapäevaelus üsna sagedase olukorra, kus ühe naabri vastuseis takistab kortermaja pööningule või keldrisse uute eluruumide rajamist.

Ärileht:

Laia haardega ärimehele Jüri Vipsile kuuluv tarkvara- ja veebilahenduste firma Modera Consulting OÜ paiskab peatselt müüki arvutitarkvara, mis meenutab olemuselt Microsofti MSN Messengeri.

Joakim Heleniuse osa väljaostmisega kasvas Lillepeade osalus Väätsa Agros 34 protsendini.

Eesti Kontsert kuulutab lähiajal välja ligi 60 miljoni kroonise riigihanke Peterburi Jaani kiriku taastamiseks kontserdisaalina.

Leedus ja Lätis üle 30 pitsarestorani omav ?ilija alustab sellel aastal tegevust ka Eestis.

Postimees:

Keskkonnaministeerium tahab igale Eesti sadamat läbivale kütusetonnile peale panna kuni kümnekroonise maksu, et korjata niimoodi raha reostustõrjeks vajaliku tehnika ostmiseks, mille jaoks riigil raha napib.

Reisijate lisandumine on pärast pühadevaheaega eilsest taas Tallinna ja Helsingi vahel lendama hakanud Copterline?i liini sulgemise mõtted kõrvale lükanud.

Euroopa Kohus otsustas eile, et lendude hilinemise või ärajäämise korral peab reisijatele tagama hoolitsuse või hüvitise, olgu teenuse pakkujaks siis tava- või odavlennufirma.

Kui riigi tippametnike ja riigikogulaste palk on kerkinud tuhandeid kroone aastas ning riigi keskmine palk tõusnud kümnendiku võrra, püsib paljude riigiteenistujate palk aastaid muutumatuna.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing