Tallinna finantsdirektor leidmata

13. jaanuar 2006, 11:42

Tallinna finantsdirektori kohalt lahkunud Ahti Kallaste asemele pole veel kedagi leitud, kohusetäitjana töötab endine eelarveosakonna juhataja Katrin Kendra.

Finantsdirektor püütakse leida veebruariks. ?Meil tulevad avalikud otsingud,? ütles Tallinna linnavalitsuse personalidirektor Marika Lepikult. Tema sõnul on linnavalitsuses ka teisi vakantseid ametikohti ning eesmärk on täita nad kõik ühe otsinguga. Hetkel on käimas ettevalmistused otsingu korraldamiseks.

2000. aasta augustist Tallinna rahandust juhtinud Kallaste lahkus omal soovil. 'Üle viie aasta ei tohiks üks juht ühe koha peal olla. Vastasel korral hakkab ta muganduma,' põhjendas Kallaste. 'Samuti olen otsustanud leida rohkem aega enda mõtete realiseerimiseks.?

Tallinna pressiteenistuse teatel jätkab Kallaste linna teenistuses projektijuhina, viimaks lõpule oma algatatud uue finantsmudeli juurutamise.

Tallinna finantsdirektoriks asumise eel töötas Kallaste rahandusministeeriumi riigikassa osakonna juhataja ja eelarve osakonna juhataja asetäitja ametikohal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing