Luksuslaeva reisijad ähvardavad mässuga

23. jaanuar 2006, 12:34

Luksusliku kruiisilaeva Queen Mary 2 reisijad ähvardavad mässuga, kuna laeva marsruudis tehti viimasel hetkel muudatusi, vahendas Postimees Online CNNi.

Laevakompaniile Cunard Line kuuluv maailma suurim ja kõige luksuslikum reisilaev Queen Mary 2 oli pärast peatust Floridas, Fort Lauderdale`is tekkinud mootoririket sunnitud ära jätma kolm peatust Ladina-Ameerikas.

Cunard Line`i pressiesindaja Eric Flounder ütles, et tuhandele Rio de Janeiros laevalt lahkuvale reisijale, kellel jääb käimata Barbadosel, Saint Kitts ja Nevisel ning Salvadoris, makstakse pool sõidurahast tagasi.

Mitmed reisijad polnud aga laevameeskonna pakutuga rahul ja soovisid sellest rääkida laeva kapteniga, lisas pressiesindaja.

'Kapten on kohtunud juba mitmete reisijatega, kellest paljud teatasid, et nad ei ole nõus Rio de Janeiros laevalt lahkuma,' selgitas Flounder.

Reisija Alan Berg ütles BBC-le antud intervjuus, et paljud reisijad on pettunud ning nõuavad reis eest kogu raha tagasi.

'Meile on valetatud ning meid on petetud. Pärast probleemide ilmnemist oleks laevakompanii pidanud reisijad Fort Lauderdale`is maale laskma ning kruiisi katkestama. Tegelikult ei olnudki see sõit kruiis, vaid lihtsalt laevasõit Riosse.'

Briti lippu kandva aluse Queen Mary 2 pardal on 2500 inimest, kes ostsid pileti 38-päevasele Lõuna-Ameerika kruiisile.

Probleemid laeva nelja mootoriga said alguse möödunud nädalal, kui laev peatus Floridas, Port Everglades`is.

Cunard Line`i pressiesindaja Flounders ei osanud öelda, kui kiiresti pärast Floridast lahkumist laev sõita suudab ning mitu peatust tuleb vahele jätta, et graafikus püsida ja 26. jaanuariks Rio de Janeirosse jõuda.

Cunard Line`i pressiesindaja ütles, et reisraha tagastamine on laevafirma poolt õiglane ning pooled reisijad on sellega nõus.

'Cunard Line`i arvates on poole reisraha tagastamine küllaldane, kuna reisijad kasutavad kõiki laeval olevaid mõnusid, lõbustuskohti ning söövad pardal,' kinnitas laevakompanii esindaja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing