Jaak Vende sai kinnisvarafirma Manutent juhatusse

24. jaanuar 2006, 14:29

Tänases töötab Manutent OÜ juhatuse liikmena Jaak Vende, kes eelnevalt on pikalt töötanud E.L.L. Kinnisvara AS tegevdirektori ja juhatuse liikmena.

Vende peamiseks vastutusalaks saab Manutendi arendusprojektide teostuse juhtimine Tallinnas, Peterburis ja Riias.

'Olen veendunud, et Jaak Vendest, kes on tõenäoliselt üks kogenuimatest kinnisvaraarendajatest Eestis ja omab laialdast kogemust ka Läti ja Leedu turgudel saab oluline jõud Manutendi tulevikuplaanide elluviimisel.' ütles Manutent OÜ juhatuse esimees Märt Vooglaid. 'Oleme jõudnud oma arengus olukorrani, kus ettevõte vajab enda arenguks väärikaid ja kogenuid spetsialiste, kes on nõus ja võimelised kandma juhatuse liikme vastutust.'

'Olen varasemalt (E.L.L Kinnisvara juhtides) Manutendiga ühe projekti raames ka koostööd teinud, kõrvalt on olnud huvitav jälgida Manutendi kiiret arenemist üheks arvestatavamaks tegijaks (Eesti kinnisvaraturul),' ütles Jaak Vende.

'Hinnates Manutendi tänaseid võimalusi leidsin, et ettevõttel on olemas korralik baas senise kasvutempo hoidmiseks. Huvitav saab olema mitme lähikuudesse planeeritud suurprojekti käivitamine Lätis,' sõnas Vende 'kahtlemata on ka Peterburg oma projektidega minu jaoks uus kogemus ja väljakutse.'

Eestis arendab Manutent 324-korteriga Ülemiste elurajooni, mis on Eesti üks suurimaid elamuarendusprojekte. Peterburis ehitatakse 260 numbritoaga neljatärnihotelli ning Riias alustatakse peagi esimeste elamuprojektide arendusega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing