Ülevaade tänastest ajalehtedest

30. jaanuar 2006, 07:45

Eesti Päevaleht:

Eelmisel aastal saabus Eestisse ligi tuhat muudest riikidest pärit töölist, kes asusid ametisse peamiselt töötlevas tööstuses ja ehitustel.

Lennufirmade hinnangul areneb lennundusturg selles suunas, et tulevikus on lennupiletid tasuta ning reisijal tuleb maksta vaid lennujaamamaksud.

Üha rohkem autoomanikke otsustab sõlmida liikluskindlustuslepingu, mille puhul poliisi õigeaegne pikendamine jääb kindlustusfirma mureks.

Soome presidendivalimiste finaal: võitis Tarja Halonen. Valimised napilt, aga kindlalt võitnud Halonen võib veel kuus aastat riiki juhtida.

Postimees:

Peaminister Andrus Ansip pakub lahendust, kuidas vähendada ohtu, et presidendi eraelu ja töö võiksid skandaalselt sassi minna. Riigipea vajab oma volituste ajaks residentsi.

Suurfirmad Merko Ehitus ja EE Grup plaanisid eelmise aasta lõpul alustada 30 kortermajaga hiiglasliku elurajooni ehitamist Maarjamäe klindile Lasnamäel, kuid seal kasvavad haruldased taimed panid kava seisma.

Nelja aasta jooksul panustab pealinn 103 miljonit krooni väikeettevõtluse arendamiseks, et selle abil luua uusi töökohti ja tõsta ettevõtete konkurentsivõimet.

Valitsus kaalub praegu kolme ministeeriumi vahel jaotatud toiduohutuse järelevalve panemist ühe asutuse õlule, inimestele see muudatus aga muutusi kaasa ei tooks.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing