Eesti Post laiendab ekspressteenust

ÄP 31. jaanuar 2006, 00:00

Eesti Posti ning Taani ja Norra ühisettevõtte Pan Nordic Logistics (PNL) vahel sõlmitava lepinguga laieneb ELS Ekspressi teenus Põhjamaadesse, muutes nii paki edastamise kiiremaks ja ka odavamaks.

Peamiselt äriklientidele mõeldud teenus võimaldab Põhjamaadesse pakkide edastamise hinda muuta keskmiselt 20-30% odavamaks ning edastamiskiirus peaks lühenema 1-3 päevale sõltuvalt sihtriigi piirkonnast. Eesti Post prognoosib selle aasta ELSi teenuste kogumahu kasvuks enam kui 30%.

"Oleme ellu viimas üht strateegilist eesmärki laiendada oma ELS ekspressteenust Põhjamaade turule," ütles Eesti Posti juhatuse esimees Peeter Raudsepp.

"Mullu Soomega sõlmitud samasisulise lepingu tulemusel kasvasid Eesti Posti vahendatavad pakivood Soomega kümme korda. Põhjamaade turu kaasamiseks on sobivaim partner PNL just laiaulatusliku logistikavõrgu ning sarnase äriklientide profiili tõttu," sõnab Raudsepp meediale saadetud pressiteates.

PNLi juhatuse esimehe Benny Rhe Hanseni hinnangul annab Eesti ja Põhjamaade vahel kiirelt kasvav postisaadetiste maht mõlemale ettevõttele võimaluse areneda suure potentsiaaliga turul.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing