Ülevaade tänastest ajalehtedest

03. veebruar 2006, 08:37

Eesti Päevaleht:

Eestis tegutseb palju laenukontoreid, mis pakuvad kinnisvara tagatisel kiiresti kõrge intressiga laenu. Mõned neist lubavad tagatiseks panna ka auto.

Eile tutvustas majandusminister Edgar Savisaar valitsuse liikmetele analüüsi Baltic Rail Service’ilt (BRS) Eesti Raudtee aktsiate tagasiostmise kohta.

Ohtlike jäätmete ja suurte prügikoguste äraandmise kergendamiseks rajab Tallinn kolme aasta jooksul neli jäätmejaama, esimene valmib tänavu Pääskülas.

Peaminister Andrus Ansip lõhkas enne valitsuse eilset istungit uudispommi lääneranniku tõenäolisest suurreostajast, pannes ülimalt piinlikku seisu nii siseminister Kalle Laaneti kui ka keskkonnaminister Villu Reiljani, kelle alluvad olid seda fakti kaheksa päeva varjanud.

Postimees:

Merevalve teadis surmatankeri nime ja sellest merre voolanud masuudist juba samal päeval, kui esimesed linnud looderannikul oma elu «musta kulla» sisse jätsid, teatas peaminister Andrus Ansip eile ootamatult.

Keskkonnaministeerium ja keskkonnainvesteeringute keskus on jätnud kuue aasta jooksul tähelepanuta piirivalveameti korduvad taotlused anda neile raha radari ostuks, millega saaks lennukilt merereostust avastada.

Kui praegu Viimsi valda elamist soetada soovivad inimesed peavad arvestama kopsaka vee ja kanalisatsiooni liitumistasuga, siis vanad olijad võivad selle teenuse isegi tasuta saada.

Järgmisel neljapäeval peaks olema selge, kas riik ostab Eesti Raudtee aktsiad erafirmalt tagasi või mitte, samas kui ühe võimaliku raudteeostjana figureerib riigile kuuluv Tallinna Sadam.

SL Õhtuleht:

Enne Euroopa Liidu otsust võtta Eesti euroala liikmeks ei saa alustada ka Eesti euromüntide vermimist. Eesti Panga kinnitusel ei sõltu müntide hind valmistamise ajast. Hind on salastatud.

Pärnu Postimees:

Valitsus kehtestas eile Pärnu vanalinna ja kuurordi põhimääruse, mille järgi on nüüd peale vanalinna muinsuskaitse all Rannapark ning vanalinna ja Rannapargi vaheline villade ala.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing