Ülevaade tänastest ajalehtedest

07. veebruar 2006, 08:48

Eesti Päevaleht:

Opositsiooni kinnitusel tuleb peaminister Andrus Ansipil võtta kaasvastutus nii looderannikut tabanud merereostuse saamatu likvideerimise kui ka katastroofi asjaolude varjamise eest, mis peaks päädima õliministrite tagandamisega.

Keskkonnaministeerium avastas eelmise aasta lõpus rutiinse järelevalve käigus, et nende haldusalas tegutsev info- ja tehnokeskus rendib Tallinnas Rävala 8 asuvas hoones juba mitu aastat büroopindu ebaseaduslikult.

Kuigi linnad ja vallad oleksid pidanud vastavalt jäätmeseadusele jäätmevedaja leidmiseks konkursi korraldama juba eelmise aasta 1. jaanuarist, on senini seda teinud vaid 10 protsenti selleks kohustatud omavalitsustest.

Eelmisel nädalal ilmus CV-Online’is kuulutus, millega otsitakse kolmeks suvekuuks Saudi Araabiasse tööle meesuisutajaid.

Postimees:

Praakraha, mis panga poolt hävitatakse, võib hea õnne korral omanikule tuua kopsaka lisateenistuse.

Peaminister Andrus Ansip kavatseb järgmisel esmaspäeval kokku kutsuda valitsuskabineti erakorralise istungi, et otsustada Eesti Raudtee 66 protsendi aktsiate tagasiostu küsimus firmalt Baltic Rail Services (BRS).

Kahtlusaluste laevade arv, millelt merre paiskunud naftareostus tappis tuhandeid merelinde ja jõudis eile ka Osmussaare randa, kahanes esmaspäeva õhtuks viieteistkümneni.

Kuigi viimaste nädalate külmade ilmade tõttu on nii mõneski majapidamises hakanud kokku kuivama aasta eest muretsetud küttevarud, lubavad puu- ja turbabriketi- ning söemüüjad hinnad kevadeni samaks jätta.

SL Õhtuleht:

Rootsi valitsus otsustas uurida veel kord Estonia katastroofi kulgu, andes ülesande rahastamiseks ligikaudu 1,2 miljonit eurot (18,7 miljonit Eesti krooni).

Virumaa Teataja:

OÜ Supra Kandetala paigaldas Sõmerul eile Tšehhimaalt pärale jõudnud tootmisliini, millelt hakkavad tulema siinmail uudsed terassüdamikuga kandetalad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing