Neeme Jõgi asub juhtima logistikafirmat Smarten Logistics

Anne Oja 08. veebruar 2006, 00:00

Neeme Jõgi sõnul läheb ta Smartenit juhtima mitmel põhjusel. "Esiteks, Smarteni tegevusvaldkond on mulle uus ja huvitav. Teiseks, Smarten omab turul head positsiooni ja ka hüppelauda arenguks. Ja kolmandaks, arvestasin, milliseks kujuneb koostööperspektiiv omanikega. Tegevjuhile on väga oluline, kes on ettevõtte omanikud. Siin (Smartenis - toim.) on mul ainult positiivsed noodid," ütles Jõgi eile õhtul.

Smarteni emafirma S-Marteni omanikud on Guido Kundla ja Martin Pentjärv (läbi OÜ Raidmont), Armin Kõomägi, Sven Mansberg ja Indrek Prants (läbi OÜ Aconto).

Smarten plaanib laieneda uutesse teenusvaldkondadesse ja pakkuda logistikat senisest rohkematele tööstusharudele.

Smarteni juhatus jätkab neljaliikmelisena, lisaks varem mitmeid suurfirmasid juhtinud Neeme Jõgile ja Mait Millerile kuuluvad juhatusse finantsdirektor Olari Karlson ning arendusdirektor Rain Ignatjev, teatas Smarten.

Praegu ehitab Smarten Assakule umbes veerand miljardi kroonist logistikakeskust, kuhu rajatakse 39 000 m" lao- ja kontoripinda. Esimeses etapis valmib tänavu juuliks 22 000 m" laopinda ja 2500 m" kontoripinda. Investeeringu suurus ulatub umbes 200 miljoni kroonini.

220 inimesele tööd andev Smarten osutab põhitegevusena logistikateenuseid Eestis. Samuti korraldatakse transiitvedusid ja tolliteenuseid, kaupade ladustamist, komplekteerimist ning käsitlemist koos kõigi lisatoimingutega, kaupade jaotamist ja importi Eestisse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 15:45
Otsi:

Ava täpsem otsing