Sakala: Leviehituse käive kasvas mullu poole suuremaks

09. veebruar 2006, 07:57

Osaühing Leviehitus kasvatas mullu käivet poole võrra ja kasumit üle kolme korra, jõudes loodetult oma ajaloo parimate tulemusteni.

Käesolevaks aastaks on ehitusfirma endale veel veidi kõrgemad eesmärgid seadnud ja kavatseb tõusta 273 miljoni krooni suuruselt käibelt ümmarguse 300 miljonini, kirjutab Sakala.

Leviehituse juhataja Indrek Saare sõnul oli üldise ehituse hindade tõus tähtsus seejuures väga väike. „Peamiselt kasvas käive ikkagi seetõttu, et objektide keskmine maht on suurenenud. Märgatava osa käibest andis Kalevi veekeskus, mille meie firma ehitas,” ütles ta.

Saare sõnul on kaks kolmandikku tänavuseks kavandatud käibemahust on lepingutega kaetud. „Seejuures on Leviehituse tänavused plaanid veel natuke suuremad, kui olid eelmisel aastal: tahame jõuda ümmarguse, 300-miljonilise käibeni,” lisas ta.

„Võimalik, et ületame natuke ka seda prognoosi, aga mitte oluliselt, sest meeskond jääb enam-vähem sama suureks ja hüppelist laienemist plaanis pole. Arvatavasti jääb käive edaspidigi 250—300 miljoni krooni kanti, sest selle inimjõuga lihtsalt rohkem teha ei suuda. Praegused töötajad on väga head, aga juurde leida on neid muidugi raske,” ütles Saar.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    10. November 2009, 00:00
    Otsi:

    Ava täpsem otsing