PM: Kaks turvafirmat konkureerib sõidujäneste püüdmise õigusele

14. veebruar 2006, 07:50

Piletite kontrollimist Tallinna ühistranspordis soovivad järgmiseks viieks aastaks enda kätte saada kaks turvafirmat – Falck ja Skorpion.

Viimati mainitu pakkumise tunnistas transpordiamet aga nõuetele mittevastavaks, kirjutab Postimees.

Konkursile, millega Tallinn otsib firmat, mis asuks 1. märtsist pealinna ühistranspordis pileteid kontrollima, oli pakkumiste esitamise tähtaeg 7. veebruar.

«Meie esitasime pakkumise küll ja oleme loomulikult huvitatud piletikontrolli jätkamisest Tallinnas,» kinnitas pileteid kontrolliva firma Falck Eesti avalike suhete juht Andres Lember.

Pakkumise tegi ka Skorpioni Turvateenuste AS, mille juht Andres Laasma nentis Postimehele, et nende pakkumise tunnistas linna transpordiamet nõuetele mittevastavaks.

Täpsemalt ei osanud Laasma linna ametlikku vastust Skorpionile eile kommenteerida, sest ei olnud seda veel näinud.

«Aga meie juristid juba uurivad asja põhjalikult ning siis otsustame, kas esitame vaidlustuse või mitte,» lubas Skorpioni juht samas.

Linna transpordiameti osakonnajuhataja Eero Aarniste sõnul kaalus komisjon põhjalikult mõlemat neile esitatud pakkumist ja kvalifitseeris neist ainult ühe.

Kõrvalelükatud pakkumisest oli tema väitel välja jäetud osa vajalikke punkte, mistõttu ei olnud võimalik seda nõuetele vastavaks tunnistada.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing