Ülevaade tänastest ajalehtedest

14. veebruar 2006, 08:23

Eesti Päevaleht:

Euroraha jagamine aastateks 2007–2013 on sattunud parteipoliitilise vaidluse objektiks, kuna Villu Reiljan ja Edgar Savisaar eile valitsuse kabinetiistungil üksmeelt ei leidnud.

Tallinna linn astub suure sammu Sauele lähemale, kui Soome ärimehed viivad ellu oma plaani ehitada Pärnu maantee äärde hiiglaslik tööstus- ja kaubanduskompleks.

Trollikoondis tahab riigihankega soetada esimesed hübriidtrollid, mis lubaks avada trolliühenduse ka kohtadesse, kuhu kontaktliinid ei ulatu.

Tiigrihüppe Sihtasutus alustab aprillis üle Eesti üldhariduskoolide õpetajate e-õppe koolitust, et kaasa aidata infotehnoloogia võimaluste tõhusamale kasutamisele koolides.

Postimees:

Komeedina poliitikataevasse lennanud Res Publica jõudis omamoodi tähendusliku arvuni – aasta aega on nende reiting püsinud viie ja kolme toetusprotsendi vahel ehk erakond heitleb valimiskünnise ületamisega.

Lisaks Narva Elektrijaamade ja Venemaa firma Leningradslanets põlevkivitöötlemise kohtuvaidlusele süüdistab idanaaber Eestit ka poliitilistes võtetes.

Piletite kontrollimist Tallinna ühistranspordis soovivad järgmiseks viieks aastaks enda kätte saada kaks turvafirmat – Falck ja Skorpion –, kuid viimati mainitu pakkumise tunnistas transpordiamet nõuetele mittevastavaks.

Must kõuts lippas läbi kaubamaja ja Tartu linnavalitsuse ning Skanska EMV vahelt – kaubamaja nõuab Skanska EMVlt 6-7 miljoni kroonist kahjutasu ning raad algatab omakorda kaubamaja suhtes väärteomenetluse.

SL Õhtuleht:

Keskkonnaministeeriumi allasutuse asedirektor rikkus seadust, sõlmides mitme aasta jooksul avaliku enampakkumiseta rendilepinguid Tallinna kesklinnas Rävala puiestee 8 majas. Ruume renditi oma partei – Rahvaliidu – liikmetele, aga ka Edgar Savisaare firmale.

Virumaa Teataja:

Baltimaade suurim põllumajanduskaupade müüja Kesko Agro pani eile oma uuele müügi- ja hoolduskeskusele Rakveres nurgakivi ning plaanib uksed avada sügisel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing