Virumaa Teataja: Kesko Agro Rakvere keskus sai eile nurgakivi

14. veebruar 2006, 08:14

Balti suurim põllumajanduskaupade müüja Kesko Agro pani eile oma uuele müügi- ja hoolduskeskusele Rakveres nurgakivi ning plaanib uksed avada sügisel.

Kesko Agro Eesti turundusjuhi Margot Otsa sõnul tuleb Rakvere ringtee äärde Ehitus Service’i lähedusse kerkima hakkav uus keskus 1500 m2 suurune ning firma investeerib selle ehitusse ligikaudu 20 miljonit krooni, kirjutab Virumaa Teataja.

“Kohalikke inimesi kindlasti rõõmustab, et keskuse avamisega kaasneb palju uusi töökohti, sest kauplus on päris suur,” rääkis Ots, kes küll kindlat töökohtade arvu esialgu veel öelda ei osanud.

Nurgakivi paneku tseremoonial sõna võtnud Kesko Agro Eesti tegevdirektor Tõnu Kelder ütles, et Rakvere keskust on pikisilmi oodanud nii põllumehed kui ka Kesko Agro enda rahvas.

“Tegemist on meie jaoks äärmiselt tähtsa piirkonnaga. Meil on Virumaal palju kliente, kelle paremaks teenindamiseks pidasime vajalikuks kliendile lähemale kolida, uude hoonesse tulevad nii müük kui ka masinate hooldus,” kinnitas Kelder kokku tulnud põllumeestele.

Kesko Agro uus ehitatav keskus kohalikke ärimehi oluliselt ei heiduta, kuid paneb sügavamalt tulevikuplaanidele mõtlema. Rakveres põllumajandustehnikaga tegelev ASi Uhtna Talutehnika juhataja Urmas Põdra sõnul nad konkurentsi ei karda.

Kesko Agro kuulub Soome juhtivasse jae- ja hulgikaubandusettevõtete kontserni Kesko OY. Kesko Agro Eesti müügi- ja hoolduskeskused asuvad Jüris, Paides ja Tartus. Lisaks asuvad firma kauplused Võrus ja Viljandis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing