Lauluväljaku Talvepark ekstreemsuste jahtijaile

Christel Karits 17. veebruar 2006, 00:00

Ekstreemspordiharrastajatele on taas avatud Tallinna lauluväljaku Talvepark, kus kaheks põhiliseks atraktsiooniks on snowboarding ja snowtubing.

Lumelaudureid ootavad: Rainbow, Kinked rail, Battleship rail, C-rail, S-rail ja üks sirge 6 m pikk rail.

Korraldajatel on veel plaanis juurde ehitada üks sirge kuuemeetrine box, Flat-down box ja üks üllatus-box. Samuti tuleb Tallinna linna lisafinantseerimise korral lisaks tegemisele veel sirge laiast karprauast rail.

Pargis saab olema BigAir hüpe, millel on kaks pealesõitu ning kaks erinevat platoo pikkust.

Väiksem hüpe tuleb ilmselt identne eelmise aasta hüppega ning selle kõrvale tehakse nii suur hüpe, kui on lauluväljaku nõlva arvestades võimalik teha.

Neile, kellel kange tahtmine lumelauaga sõita, kuid senised kogemused puuduvad, pakub ExtremeSport koostöös lumelauaklubiga SWB professionaalset lumelauasõidu koolitust, nõustamist ning varustuse renti lauluväljaku lumelauapargis sõitmiseks. Ihukaitsja lumelauakoolist tagab valutu ja kiire õppe.

Koolitus kuluks ära neilegi, kes enam algajate hulka ei kuulu. Kogenud instruktorid jagavad teadmisi, mis valgustavad uusi radu.

Poolikute teadmistega mäele minnes kulub mitu hooaega enne, kui sõitja lumelauda normaalselt kontrollida suudab.

Ei ole just erandlik, et pärast paariaastast lauasõidukogemust on äkki avastatud, et midagi teisiti (õigesti) tehes on palju mõnusam.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:37
Otsi:

Ava täpsem otsing