Neeme Takis asub tööle Yoga Intelligence'is

Gert D. Hankewitz 21. veebruar 2006, 12:03

Linxtelexom Estonia OÜ endine juht Neeme Takis liitub 1. mail Yoga Intelligence OÜ-ga, hakates juhtima arendustegevust, teatas firma.

Takise sõnul on Eesti telekommunikatsiooniäri viimase kümne aasta jooksul saavutanud küpsuse, mida iseloomustab pidev ühenduskiiruste kasv, hindade langus ja eristumisvõimaluste vähenemine. 'Minu huvi sideteenuste kui elektroonilise transpordi vastu on kahanenud. Seetõttu soovin oma järgmise karjäärietapi pühendada sidealaste kogemuste kombineerimisele omandatud infotehnoloogiateadmistega,' põhjendas Takis uue töökoha valikut.

Yoga Intelligence on Eesti erakapitalil põhinev info- ja telekommunikatsioonitehnoloogia ettevõtte, mis tegeleb erinevate intelligentse kontori lahenduste väljaarendamisega. 'Meie peamiseks äriideeks on töötada välja ressursside juhtimise ja jälgimise süsteeme, mis aitavad organisatsioonide juhtimist ja toimimist efektiivsemaks muuta,' tutvustas Yoga Intellicence´i tegevust ettevõtte juhatuse liige Raivo Raestik.

'Neeme Takise kui kogenud juhi ja hea spetsialisti liitumine meie meeskonnaga hoogustab kahtlemata tootearendust ning kiirendab Yoga Intelligence´i jõudmist rahvusvahelistele turgudele,' lisas Raestik. Ettevõtte esmasteks sihtturgudeks on Balti riigid ja Suurbritannia.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing