Virumaa Teataja: Väike-Maarja tehas leidis loomsete jäätmete vedaja

21. veebruar 2006, 09:59

Loomsete jäätmete kokkuveoteenuse osutamiseks välja kuulutatud riigihanke võitis Väike-Maarjas tegutsev transpordifirma Egesten.

Loomsete jäätmete transportimise teenust hakkab firma pakkuma Väike-Maarja loomsete jäätmete käitlemise tehasele umbes nelja kuu pärast, ehkki lepingu järgi on aega kuus kuud. Selleks hangib firma neli eriotstarbelist autot, kirjutab Virumaa Teataja.

Väike-Maarja Loomsete Jäätmete Käitlemise ASi logistik-raamatupidaja, riigihanke komisjoni esimees Mirja Keel ütles, et Egesteni kasuks rääkisid kaks põhilist argumenti: “Nemad pakkusid meile teenust kõige madalama veohinnaga. Teiseks plussiks oli Egesteni uus masinapark.”

Egesteni juht Erki Siirak ütles, et seni on firma tegelenud põhiliselt puisteainete veoga, sealhulgas veeti Flexa tehasele saepuru.

“Meie kõik kümme MAN-tüüpi veokit on eelmisel aastal välja lastud, seega on meil täiesti uus masinapark. Oma jõududega suudame tagada ka autode remondi,” rääkis Siirak.

Üldse konkureeris riigihankekonkursil neli firmat. Kolm neist olid pärit Lääne-Virumaalt ja üks Harjumaalt.

Riigihanke tingimuste hulka kuulus muu hulgas ka nõue, et koorem ei tohi läbi lasta, see peab olema kinnine ja neli autot peavad olema valmis välja sõitma 24 tunni jooksul igal nädalapäeval.

See riigihankekonkurss oli järjekordne etapp Eestis riikliku loomsete jäätmete käitlemise süsteemi rajamises ja arendamises.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing