Ülevaade tänastest ajalehtedest

28. veebruar 2006, 07:53

Eesti Päevaleht:

Peaminister Andrus Ansipi eile Trakais antud allkiri sillutab teed kolme Balti riigi suurprojektile, mille järgi hakkab Eesti Energiale kuuluma kolmandik Ignalinasse plaanitavast uuest tuumaelektrijaamast.

Vedurimeeste ametiühingu hinnangul on Eesti Raudtee (ER) taganenud palgakokkuleppest 10protsendilise palgatõusu suhtes.

Rahvaliitlastel küpseb idee luua Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) kõrvale riigi kinnisvaraamet, mis hakkaks kontrollima ligi miljardit krooni, mis praegu kulutatakse eelarvest aastas riigi kinnisvarale.

Keskkriminaalpolitsei tunnistas LHV endised töötajad Oliver Peegi ja Kristjan Lepiku kriminaalkuriteos kahtlustatavaks.

Postimees:

Kui seni turvasid ihukaitsjad vaid Eesti praegust ja eelmist presidenti ning ametisolevat peaministrit, siis nüüd peavad nad valve alla võtma ka riigipeade perekonnad.

Riigikontrolör Mihkel Oviiri hinnangul lasub süü õlireostuse aeglases likvideerimises siseministeeriumil, kel ei ole reostuse tõrjeplaani, ja ka valitsustel, kes ei ole reostus probleemi tõsiselt võtnud.

Leedukate lubadus anda Lätile ja Eestile võrdne osalus Ignalinas tõi Balti peaministrite poliitilise toetuse uuele tuumajaamale.

Pärnu Postimees:

ASi Chaplin nõukogu liige Elmar Lepp on nädala jooksul omandanud enamiku Chaplini aktsiatest ja soovib maja linnalt ära osta, Chaplini juht Mark Soosaar ei taha sellisest mõttest kuuldagi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing