Millist piirkonda Tallinnas või Eestis eelistaksite oma kodu rajamisel ja miks?

03. märts 2006, 00:00

Ideaalne paik oma kodu rajamiseks oleks minu jaoks kesklinna piirkond või vähemalt sellisel kaugusel kesklinnast, et sinna oleks võimalik jalgsi kõndida.

Leian, et inimene peaks elama linnale piisavalt lähedal, et ei tarvitseks tingimata autoga sõita, vaid saaks vajadusel minna ka jalgsi - mugavuse mõttes on see väga oluline.

Konkreetne koht polegi siinjuures nii väga tähtis, sobivad kõik kohad, kus pakutakse korralikke ja kvaliteetseid kortereid.

Tallinnas olen enda jaoks avastanud Põhja-Tallinna piirkonna, kuna seal leidub piisavalt palju õhku ja avarust.

Samu väärtusi hindan ka teiste piirkondade juures. Kui rääkida Eestist tervikuna, siis praegu tundub, et eelistaksin oma kodu näha kusagil Viinistu kandis, kus kunagi leidus vana kaluriküla hõngu - loodetavasti on see hõng veel praegugi alles.

Veel on sümpaatse mulje jätnud Käsmu kant ning Hiiumaa. Hiidlased suudavad alati kõigega hakkama saada, nende keskel oleks kindlasti hea ja turvaline elada.

Olen mõelnud, et eelistaksin elada Harju maakonnas Rae vallas, mis jääb Ülemiste järve tagusele alale. Seda seepärast, et ühelt poolt on kogu see piirkond ja kinnine tsoon nagu üks suur ja omapärane looduspark, kus võib sageli näha väga palju huvitavaid loomi.

Teisest küljest asub see Tallinna kesklinnale äärmiselt lähedal ning on seetõttu väga mugav - linna on autoga sõites maksimaalselt 10 minuti pikkune tee.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing