Ülevaade tänastest ajalehtedest

09. märts 2006, 08:10

Eesti Päevaleht:

Täna kella 14 paiku kinnitab rahandusminister Aivar Sõerd ametisse maksu- ja tolliameti uue juhi, kelleks Eesti Päevalehe andmetel saab nn maksupolitsei juht Enriko Aav.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse toetusraha sai otsa põgusa 21 minutiga.

“Oleme Eestisse juba investeerinud ligi viis miljardit krooni ning huvitume osaluse omandamisest Pakterminalis,” teatas eile Venemaa ühe suurema transpordiettevõtte Severstaltransi peadirektor Andrei Filatov.

Eesti Televisioon on aastakümnete jooksul lavastanud ja salvestanud sadu teatrietendusi, mille taas ekraanile toomine pole aga autoriõiguste kaitse valguses alati lihtne.

Postimees:

Valimised võitis ülekaalukalt Keskerakond, Reformierakond saavutas teise koha – nii kõlaks Emori värsket uuringut arvestades uudis täpselt aasta pärast toimuvate riigikogu valimiste järel.

See, et maapiirkondades pole eelkõige vanematel inimestel võimalusi ega oskusi haigekassaga interneti kaudu suhelda, on üks põhjus, miks maavanemad on vastu haigekassa plaanile sulgeda piirkondlikud bürood.

A. Le Coq alustab 95 miljonit krooni maksva ja poolteist hektarit katva hiiglasliku logistikakeskuse ehitust, hoone peaks valmima oktoobri lõpus. See toob kaasa Reola tehase sulgemise tulevikus.

Üheski teises Euroopa riigis ei tõusnud mullu kinnisvarahinnad nii palju kui Eestis, kinnitas rahvusvahelise kinnisvarauuringute firma raport Euroopa riikide kohta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing