Tallinna maratoni teine katse laupäeval

Mikk Jürjens 10. märts 2006, 00:00

Laupäeval kell 11 kõlab Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses algselt veebruarikuu alguses toimuma pidanud 10. Tallinna maratoni avapauk.

Tallinna maraton on ühtlasi ka EMT Estoloppeti viimane osavõistlus, tõmmates nõnda kokku suusahuviliste talvise hooaja, ehkki talveilma paistab Eestimaal veel mõneks ajaks jätkuvat.

X Tallinna suusamaratoni stardipaik asub Põhja-Kõrvemaal, Kõrvemaa matka- ja suusakeskuses, Aegviidust Piibe maanteed mööda 5 kilomeetrit Tallinna poole. Pealinnast tulles tuleb sõita 24 km (Peterburi maanteel asuva viaduktini) ja pöörata paremale Piibe maanteele. Edasi sõita mööda Piibe maanteed 31 km. Tallinna poolt tulijale asub tasuta parkla vasakut kätt umbes

500 meetrit enne Kõrvemaa matka- ja suusakeskust. Ajutised suunaviidad juhatavad tasuta parklasse. Kõrvemaa MSK parkla, kus asuvad ka start ja finiš, on tasuline (25 krooni) ja mahutab umbes 150 autot.

Tartu-Paide suunalt tulijail tuleks sõita mööda Piibe maanteed Aegviitu ja pärast raudtee ületamist veel 5 km Tallinna poole, kus algavad suunaviidad Aegviidu-poolsesse tasuta parklasse.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:37
    Otsi:

    Ava täpsem otsing