Ülevaade tänastest ajalehtedest

10. märts 2006, 08:21

Eesti Päevaleht:

Veebruari lõpus tühistati politseipeadirektor Raivo Aegile uue ametiauto leidmiseks väljakuulutatud avalik riigihange, kuna laekus vaid kaks BMW 5. seeria auto pakkumist, mille liisingutingimusi pidas hindamiskomisjon ebasoodsateks.

Maksuameti uue juhi Enriko Aava kuupalk saab olema 50 000 krooni, eelkäija Aivar Rehe sai 80 000 krooni.

Rootsi Estonia huku uurimise parlamendigrupi liikme Lars Ångströmi sõnul ei veetud laevahuku ööl Estonial sõjatehnikat Rootsi jaoks, kuid ei ole välistatud, et laeva pardal võis sõjatehnikat vedada keegi teine.

Postimees:

Kinnisvarapaanika tähe all lähevad kaubaks ka äärmiselt imelike planeeringutega ja minimaalsete ruutmeetritega elamispinnad. Kuidas muidu seletada asjaolu, et ära ostetakse ka sellised korterid, mille põhiplaan meenutab pigem tunnelit või koridori.

Tallinna transpordiamet tunnistas Falcki turvafirma nii tasulise parkimise kui ka ühistranspordi piletite kontrollimise riigihanke võitjaks, kuid ettevõtte konkurendid jätkavad üha uute vaidlustuste esitamist.

Postkontorite ehitamise asemel kavatseb Eesti Post rajada teeninduspunktid suurpoodidesse, kus elanikel oleks mugav ühe käiguga mitu asja korda ajada.

Hiljuti avalikkust tuumajaama ehituse plaanidega jahmatanud Eesti Energia valmistub aktiivselt energiaturu avanemiseks konkurentsile, järgmist hinnatõusu on kodutarbijal oodata kahe aasta pärast.

Pärnu Postimees.

Pärnu linnavalitsuse planeerimisosakonnas on avalikustamisel A. H. Tammsaare pst 37 ja 39 detailplaneering, mille kohaselt tuleb sinna uus mahukas linnarajoon.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing