Ülevaade tänastest ajalehtedest

13. märts 2006, 07:58

Eesti Päevaleht:

Baltic Rail Service’i (BRS) nõukogu esimehe Edward Burkhardti kinnitusel keelitas Vene suurfirma Severstaltransi juht Andrei Filatov teda teisipäeval Eesti Raudtee aktsiaid Eesti riigile tagasi müüma.

Keskerakonna soov tühistada seadusesäte, mis ei luba alates 1. märtsist müüa kinnistamata maju ja kortereid, ajas võimuliidu Riigikogu hääletusel lõhki.

Pensionäride hoiuarvetel on Eesti pankades kokku pea 14 miljardit krooni. Kui Eesti suuremates pankades on erahoiustajate hulgas üle 60aastaseid inimesi kuni kolmandik, siis erahoiuste kogusummalt kuulub neile liidripositsioon.

Neljapäeval otsustas Jõhvi Tööstuspark SA nõukogu, et ei kinnita 36 meetri kõrguse aherainemäe müügile esitatud kahest pakkumisest kumbagi.

Postimees:

Nädal tagasi Vaindloo saare juures uppunud kaubalaev Runner 4 lekitas vette tõenäoliselt kuni 40 tonni rasket kütteõli, mis avastati juhuslikult laupäeval Purekkari neemest loodes merejäält.

Katuseservas varitsevate purikate ohutu allakukutamine on kõiki eeskirju järgides ja vajalikke lube hankides keerulisem kui esmapilgul paistab. Tiheda liiklusega tänava ääres asuva maja purikasaaga võib võtta mitu päeva.

Pidevalt liikmete arvu pärast võistlevad erakonnad ei viska inimesi oma ridadest välja just naljalt. Pigem võetakse selline samm ette vaid juhul, kui liige on tõsiselt partei mainet kahjustunud.

SL Õhtuleht:

Sisekontroll leidis laste huvikeskust Kullo kontrollides 37 seaduserikkumist, alates ebapiisavatest õppekavadest ja riigihangete eiramisest kuni isikliku auto kindlustusmaksu maksmiseni Kullo kassast.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing