Ülevaade tänastest ajalehtedest

14. märts 2006, 08:36

Eesti Päevaleht:

Riik plaanib Weroli endiselt juhatajalt Erki Aavikult kümnetesse miljonitesse küündivad kahjud välja nõuda, kuna õigusanalüüs viitab Aaviku ainuvastutusele.

Pangad soovivad osa saada Eestis käivitunud süsihappegaasi CO2-kvootidega kauplemise turust. Kvootidega kauplemine on Eesti firmadele juba toonud sadu miljoneid kroone lisatulu.

18. augustil 2004 andis Valio OY patendi- ja registriametisse taotluse, et saada endale eksklusiivset õigust tähekombinatsiooni Tere kasutamiseks Soome turul. Nüüd võib Tallinna Piimatööstuse juht Kadi Lambot kergendatult ohata – Valio võttis taotluse ise tagasi.

Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) nõukogu esimees Kalev Kallo tahab firmale uue juhi leida avaliku konkursita, millega ei ole aga päri kõik nõukogu liikmed.

Postimees:

Kuigi paljud kanakasvatajad tahavad oma sulelisi linnugripi vastu vaktsineerida, on riik ja Euroopa Liit sellele kategooriliselt vastu, sest vaktsineeritud linnud kannaksid haigust ise edasi.

Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda soovib, et riik tõhustaks võitlust libamaaklerite vastu, kes petavad kliente, hiilivad maksudest kõrvale ja rikuvad ebaeetilise käitumisega professionaalsete maaklerite mainet.

Iga päev külmetavad sajad inimesed asjatult bussipeatustes, sest Harjumaa peamise reisijatevedaja Harjumaa Liinide bussid ei lähe hommikuti käima või purunevad teel sihtkohta jõudmata.

Plaanide järgi sügisel valmiva Tartu maantee laienduse hinnaks tõotab kujuneda pea 220 miljonit krooni, mis on ligi kaks korda suurem summa kui see, mille eelmise aasta kevadel käis välja tollane abilinnapea Jüri Ratas.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing