EPL: Araabia firma otsib lennuteenindajaid

15. märts 2006, 07:15

Eestist teenindajaid otsiva lennufirma Emirates töötaja väitel ei esitata kandidaatide välimusele erinõudeid, tähtis on sobida teenindajaks.

Vastupidiselt kaks aastat tagasi eestlasi araabimaadesse stjuardessideks värvanud Gulf Airile kinnitab peagi Tallinnas lennukiteenindajate avatud uste päeva korraldav Emirates, et asjaolu, kas nende tulevane töötaja on abielus või laste ema, ei mängi värbamisel rolli, kirjutab Eesti Päevaleht.

Mõned kriteeriumid tulevastele salongiteenindajatele siiski sätestatakse: näiteks peab kandidaadi pikkus üle pea sirutatud kätega olema vähemalt 212 sentimeetrit. See olevat vajalik, et ulatuda lennuki hädaabi-varustuseni.

Veel peab kandidaat olema vähemalt 21 aastat vana, keskharidusega, piisavalt hea tervisega ning loomuomadustelt hea teenindaja.

Lahtiste uste päevadel osalemiseks 29. märtsil tuleb kaasa võtta enda täispikkuses foto. Värbamispäevi korraldab Emirates lähisajal kogu maailmas, Indiast Kanadani.

Firma andmetel töötab salongiteenindajatena 120 eri rahvusest inimest, kes kõnelevad 80 eri keelt.

Tulevane Emiratesi töötaja asub elama Dubaisse ning palka lubatakse talle alustuseks vähemalt 1000 USA dollarit (maksuvaba) pluss umbes 600 dollarit lisatasu.

Firma lubab korvata ka ühe korra aastas kojusõidule tehtava kulutuse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing