Esimene seiklusreis Tiit Pruuli juhtimisel läheb teele Liibanoni

15. märts 2006, 11:37

Täna kell 14 viib maailmarändur Tiit Pruuli Tallinna Lennujaamast teele oma esimese seiklusreiside matkagrupi, mis suundub Liibanoni, teatas Go Travel.

20 inimesega sõidetakse eksootilisele suusapuhkusele Liibanoni ja Süüriasse. Plaanis on Liibanoni mäestikus suusatada, külastada Baalbeki templit, Bekaa orgu, Damaskuse turgu ning moslemiäärmuslaste hiljutiste suurrahutuste paiku Beirutis.

Enamus sihtkohti, kuhu Go Travel Cassandra korraldatud seiklusreisid suunduvad, on eestlaste jaoks uued ja sellised, kus omal käel on käinud vaid üksikud rännuhuvilised.

Ühe grupi suuruseks võib olenevalt riigist olla nii 6-10 inimest kui ka kolmkümmend. Mida ekstreemsemad on tingimused riigis, seda väiksem on sinna korraga suunduv reisiseltskond.

Reisibüroo Go Travel seiklusreiside sari ei tähenda seda, et ränduril tuleks reisil hakata oma füüsilist vastupidavust testima. Minnakse paikadesse, mis on eestlastele kultuuriliselt harjumatud ja loomulikult arvestatakse kohalike tavadega ? Mongoolias ööbitakse jurtades, kuid suurlinnades minnakse siiski hotelli.

Seiklusreise juhivad kogenud rändurid Tiit Pruuli, Toomas Männaste, Ants Tuuleveski ja Arne Uusjärv. Reisisihid on võetud Omaani, Süüriasse, Malaisiasse, Floridasse, Teravmägedess ning Peruusse. Aastavahetuseks korraldab Go Travel ümbermaailmareisi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing