Copterline'i juht Tõnis Lepp läheb riigitööle

Anne Oja 16. märts 2006, 00:00

Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi teatel töötab Lepp neil alates 27. märtsist.

"Mul on tõsiselt hea meel, et lennunduse valdkonda hakkab juhtima nii võimekas, pikka aega lennundusvaldkonnas tegutsemise kogemust omav ning väga kriitilises situatsioonis oskuslike võimete poolest silma paistnud inimene," kommenteeris ministeeriumi kantsler Marika Priske.

"Tunnen, et olen oma senisel töökohal omalt poolt kõik ära teinud ja loodan, et ka teised inimesed saavad kaasa aidata ennast tõestanud ettevõtte toimetustes," põhjendas Tõnis Lepp töökoha vahetust.

1995. aastast töötas Lepp neli aastat Helikopteripalvelu Oy Eesti esindajana ning aasta Copter Action Estonia OÜ tegevjuhina. Viimased kuus aastat on Lepp juhtinud Copterline Estonia OÜd.

Lennundus- ja merendusosakonna juhataja ametipost on hetkel täitmata. Senine osakonnajuhataja Margit Markus alustas 16. veebruaril juristina tööd Kölnis, Euroopa lennuohutusametis (EASA).

"Copterline jätkab sellisena, nagu ta on," ütles Lepp. "Minu asemele asub Johan Pender. Ta on Eesti poiss, Eesti Esimese Aeronautikaklubi juht. Pender on meil tööl juba 6. märtsist, lennutegevusjuhataja kohal."

Johan Pender ütles, et näeb oma ülesandena igapäevatöö jätkamist, mida Tõnis Lepp seni teinud on. "Väljakutse on kindlasti hästi suur. Tunnen Tõnist juba ammu. Olen näinud kõrvalt, millega Tõnis on hakkama saanud, kuidas ettevõtte üles ehitas, kui olid hiilgeajad, kui juhtus õnnetus... Ma ei kujuta kõike päris hästi veel ette, kuid igal juhul võtan üle hästitoimiva ettevõtte," rääkis ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing