Ülevaade tänastest ajalehtedest

16. märts 2006, 07:56

Eesti Päevaleht:

Piirivalve kutsus eile Pärispea lähedal asuvat reostust likvideerima kaks Soome keskkonnainstituudi SYKE õlitõrjelaeva Seili ja Hylje, mis jõudsid reostuse piirkonda eile õhtul ning peaksid täna soodsate jääolude korral koristustöid alustama.

Kuus aastat Copterline Estoniat juhtinud Tõnis Lepp (41) läheb 27. märtsist tööle majandusministeeriumisse riigi lennundust juhtima.

Haapsalu ravimuda kaevandava OÜ Ravimuda juht Enn Lepistu on kindel, et kevadeks pole mudal, mille maardla kohal vuravad praegu autod, enam sama kvaliteeti mis enne.

Postimees:

Läbi lume ja pori teatrisse ukerdavate külastajate rõõmuks soovib linn ehitada nii kiiresti kui võimalik Estonia juurde maa-aluse parkla, kokku peab linn lähiaastatel juurde saama vähemalt tuhat sellist parklakohta.

Eesti Raudtee enamusaktsionäri Baltic Rail Services (BRS) omanikud nõuavad riigilt arbitraažikohtus kahjutasu investeerimislepingute rikkumise pärast – summa võib küündida miljardi kroonini.

BIGi turuletoodud tähtajalise hoiuse intressid on küll praegu kõigist pankadest paremad, sellest hoolimata ei usu konkurendid, et see rahva seas peamiselt laenukontorina tuntud firmale palju kliente tooks.

Rae vallas Jüris asuva Tõrukese lasteaia 64 lapsel ja kuuel kasvatajal ilmnes ootamatult salmonelloos, mille tekkepõhjus on siiani teadmata.

Sakala:

Viljandi osaühing Toompuu on leidnud oma niši kinnisvaraarenduses ning asunud taastama väikestes maakohtades tühjalt seisvaid kortermaju.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing