Ülevaade tänastest ajalehtedest

20. märts 2006, 08:07

Eesti Päevaleht:

Vaindloo saare lähedal uppunud kaubalaevalt Runner-4 pärinev õlireostus oli eilseks õhtuks jõudnud Tallinna lahte, vähem kui kilomeetri kaugusele Pirita rannahoonest.

OG Elektra omanik Oleg Gross suurendab tänavu poodide arvu viiendiku võrra. Sellel aastal võiks kaupluste käive olla juba miljard krooni.

Päevalehele teadaolevalt on Baltic Rail Service (BRS) esitanud Washingtonis Maailmapanga juures olevale vahekohtule hagi Eesti riigi vastu, nõudes 100 miljonit eurot.

Tallinn tahab enne sügist leida arendaja, kes renoveeriks muinsusväärtusega linnahalli esinduslikuks kontserdi- ja konverentsikeskuseks.

Postimees:

Eesti Jäätmekäitlejate Liitu koondunud ettevõtetele ei meeldi Euroopa Liidu abirahade jagamise kord, mis ei arvesta jäätmekäitluses väljakujunenud jõuvahekordi ja võimaldab ka uustulnukatel konkurentsi sekkuda.

Tallinna linnavalitsus käis Riias tutvumas hübriidtrolliga, mis sõidab edasi ka siis, kui trolliliinid lõpevad. Sarnast trolli, millega võiks sõita kas või Tallinnast Tartusse, saab täna kell 15.45 näha ka Tallinnas, linnavalitsuse ees.

Linnades ollakse harjunud, et hommikused lehed saab kätte postkastist, milleni vaid mõnikümmend sammu, maal tuleb aga posti järel käia mitme kilomeetri kaugusel. Varsti saab postkasti panna kodu lähedale.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing