Ülevaade tänastest ajalehtedest

21. märts 2006, 08:24

Eesti Päevaleht:

Eesti Energia küsib elektrivaraste rahakotist üha suuremaid summasid, sellele on kaasa aidanud eraldi kontrolliüksuse loomine.

Eesti räim on lettidel muutunud defitsiitseks. Heal juhul leiab Eestis turult ja kauplusest praegu müügilt kilu või Soome räime.

AS Atko Grupp võitleb Go Busiga Järva bussiliinide ja miljonite kroonide pärast.

Kui täna sündivad eurooplased saavad 26aastaseks, peaks neil kõigil olema üks ja sama autojuhiluba. Praegu kehtib Euroopas 110 eri liiki juhtimisõigust tõendavat dokumenti.

Postimees:

Samal ajal kui Soome ajakirjandus heitis eestlastele ette saamatust Tallinna külje alla jõudnud õlireostuse likvideerimisel, soovitas pealinna kõrge linnaametnik Jumalat paluda, et tuul saasta Soome randa kannaks.

Tallinna linnapea Jüri Ratas keelas oma käskkirjaga linnavalitsuse ja volikogu ametnikel ning linnavolinikel linnavalitsuse istungite infosüsteemis koostamisel olevate eelnõude vaatamise, põhjendades seda info lekkimisega ajakirjandusse.

Tallinna aukodanik Jüri Kuuskemaa lubab oma teenetemärgi linnale tagastada, kui linnavalitsus ei loobu vanalinnas sellisest ehitustegevusest, mille tagajärjel võib see maailma kultuuripärandi nimekirjast välja jääda.

SL Õhtuleht:

Majandusminister Edgar Savisaare sõnutsi näeks ta meeleldi Eestis Vene investeeringute osatähtsuse kasvu. Eile käis minister Moskvas alanud messil TransRussia ning kohtus Venemaa transpordiministri Igor Levitiniga.

Pärnu Postimees:

Mullu juulis tööd alustanud ASi Pärnu Betoonimeistrid valutehasele on senised ruumid KEKi kunagises betoonihallis kitsaks jäänud ning juba tehakse juurdeehitust.

Virumaa Teataja:

Eesti Transpordi- ja Teetöötajate Ametiühing andis eelmisel nädalal üle aasta halvima tööandja tiitli OÜ-le Tapa Autobussipark üleriigilise palgaleppe pideva eiramise eest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing