Fennia kindlustusseltsi uueks juhiks Eestis sai Kalmet Kala

23. märts 2006, 09:19

Soome kahjukindlustusseltsi Fennia eelmise aasta lõpus Tallinnas avatud filiaali uueks juhatajaks sai Kalmet Kala.

Senine juht Kari Aitolehti siirdus pensionile, teatas Fennia.

Fennia Eesti filiaali uus juht Kalmet Kala sõnul on ettevõtte esmaseks sihtturuks Soome taustaga firmad. 'Fennia senine tegevus on läinud prognooside kohaselt. Kolme tegevuskuuga on meie portfelli lisandunud 50 ettevõttest ja eraisikust klienti,' ütles Kala. Aastaks 2007 loodab Fennia hõivata 15% sihtturust ehk võita vähemalt 200 ettevõtte usalduse.

Kari Aitolehti sõnul oli juhi vahetus etteplaneeritud samm. 'Olen oma ülesande - Fennia Tallinna filiaal käima lükata - edukalt täitnud ning nüüd keskendun rahuliku südamega purjetamisele ja pensionipõlvele,' kommenteeris Aitolehti.

Kalmet Kala on kindlustusvaldkonnas juhtivatel kohtadel töötanud üle kümne aasta, omandades kogemusi Hansa ja Sampo Kindlustuses ning firmas AON Estonia. Alates 1995. aastast on ta end täiendanud mitmetel rahvusvahelistel kindlustus- ja juhtimisalastel koolitustel.

Kalmet Kala on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli inseneri ja puidutehnoloogina ning läbinud rahvusvahelise ärijuhtimisprogrammi Estonian Business Schoolis. Ta on abielus ning teismelise poja isa.

Fennia pakub Eestis emafirmaga samaväärsetel tingimusel kindlustuslahendusi nii ettevõtetele kui ka kindlustatud ettevõtete eraisikutele. Ettevõtte peamisteks teenuste ja toodete jaotuskanaliteks on kindlustusmaaklerid ning Fennia töötajad nii Eestis kui Soomes.

Fennia pakub Eesti esinduse kaudu kõiki kahjukindlustuse tooteid, väljaarvatud liikluskindlustust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing