Ülevaade tänastest ajalehtedest

24. märts 2006, 07:45

Eesti Päevaleht:

Keskerakonna häälteenamusega Tallinna linnavolikogu kiitis eile heaks 11 korteri müügi sundüürnikele, kes saavad kesklinnas paiknevad korterid kätte praegusest turuväärtusest umbes 100 korda odavamalt.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu kinnitas sihtasutuse juhatuse liikmeks pikka aega Tallinkiga seotud olnud ning Peoleo hotelli omanikeringi kuuluva Viljar Jaamu.

Eesti Päevalehe andmetel võib Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) uueks juhiks saada Silikaat Grupi direktor Jaak Saarniit.

Uue riigipea otsingutes juhtohjad haaranud Reformierakond pakkus eile ühe presidendikandidaadina välja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna soosiku Toomas Hendrik Ilvese, kes võib olla vastuvõetav ka Res Publicale ja Isamaaliidule.

Postimees:

Juunist alates ei saa suur hulk tallinlasi enam vabalt valida endale prügiveofirmat, vaid peavad leppima oma piirkonnas konkursi võitnud vedajaga.

Viimsi valla elanikud loodavad koguda vähemalt tuhat allkirja protestikirjale, milles nõuavad elukeskkonna kaitseks seirejaamu ja kiiremat tegutsemist. Kiri jõuab valitsuse ja parlamendi postkasti aprilli algul.

Eesti võimud ja autovedajad püüavad saavutada Leedu teemaksu tühistamist, kuigi lõunanaabrid on seni kõik sellesisulised nõuded edukalt tõrjunud.

Presidendiks kandideerimist varem järjekindlalt välistanud eurosaadik Toomas Hendrik Ilves on nüüd ootamatult Reformierakonna kandidaat riigijuhi kohale – järsku meelemuutust põhjendab Ilves rahva suure toetusega.

SL Õhtuleht:

Veterinaar- ja toiduameti spetsialistid sulgesid Lasnamäel lao, kus ei tohtinud toiduaineid hoida, ja trahvisid mune toonud Jõhvi firmat 20 000 krooniga.

Pärnu Postimees:

Pärnus Rüütli tänaval äri ajav Enn Paut algatas allkirjade kogumise kampaania samale tänavale rajatava dekoratiivse muuli vastu, kuna see pärssivat äri- ning elutegevust linna peatänaval.

Sakala:

Viljandi maavalitsus otsib võimalust, kuidas vabaneda Vabaduse platsi ääres asuvast endisest parteimajast, ning üks reaalsemaid lahendusi on hoone lammutamine.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing