Manutent ja SOK avavad hotelli Peterburis

27. märts 2006, 10:37

Eesti kinnisvaraarendusettevõtte Manutent OÜ ja rahvusvaheline hotellikett SOK sõlmisid koostöölepingu uue hotelli avamiseks Peterburis.

Sokotel St Peterburg avab külastajatele uksed 2007.aasta suvel, see saab olema SOK esimene laienemine Venemaale.

Uus hotell hakkab asuma suurepärase asukohaga, UNESCO maailmapärandi piirkonnas Vassili saarel, 15 minuti jalutuskäigu kaugusel Nevski Prospektist ja Ermitaažist ning 15 kilomeetri kaugusel lennujaamast. Rahvusvahelistele standarditele vastavas neljatärnihotellis saab olema 260 standardtuba, 6 sviiti, restoran, lobby- ja muusikabaar, konverentsiruumid, ärikeskus, saunad ning garaaž autode parkimiseks.

“Hotellil on unikaalne asukoht, uude hoonesse on integreeritud ka kaks saare vanimat hoonet, kogu hotelli sisekujunduses arvestame piirkonna ajaloolist tausta,” teatas Juhani Järvenpää, SOK Holding Oy president ja CEO.

„St Peterburi hotelliturul on puudus hea hinna - kvaliteedi suhtega neljatärni majutusest, hindame perspektiivi suurepäraseks ning loodame piirkonnas peagi laieneda,” kommenteeris Matti Pulkki, SOK Hotelli ja restorani divisjoni asepresident, “Sokos Hotel Viru on keti esimese välisprojektina olnud väga edukas. Uue hotelli avamisega saavad meie kliendid nüüd võimaluse kasutada meie teenuseid ka Peterburis,” lisas ta.

«Sokotelil on pikaajalised kogemused hotellinduses ning Manutendil kogemused Peterburi kinnisvaraturul,» selgitas Manutent OÜ juht Märt Vooglaid, ” Usun, et koostööst rahvusvahelise hotellioperaatoriga sünnib tugev sünergia ja miks ka mitte uusi projekte,” lisas ta.

SOK korporatsiooni tütarettevõte Sokotel Oy opereerib hotelle ja restorane Soomes ning AS Sokotel Eestis.

Käesoleval kuul teatas ettevõte 6 SPA hotelli omandamisest Soomes. Kokku opereerib S Grupp 49 hotelli, enam kui 550 restorani. Eelnimetatud hotellidest kuulub 39 Sokos Hotels ketti ning 7 Radisson SASi hotelliketti. Väljaspool Soomet hallatakse Viru hotelli Tallinnas ning toitlustusasutusi Sikupilli Kaubanduskeskuses. Sokotel Oy käive 2005 aastal oli 158.3 mil EUR. www.s-kanava.fi

MANUTENT OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mille peamine tegevusala on kinnisvara arendus Eestis, Lätis, Venemaal, Ukrainas ja Hispaanias. Nende kodulehekülg on aadressil http://www.manutent.ee/

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing