Ülevaade tänastest ajalehtedest

27. märts 2006, 07:16

Eesti Päevaleht:

Eile pärastlõunal süttis Muuga sadama väetiseladudes elevaatorilint, mis tingis hetkeks Põhja-Eesti päästeteenistuse kõrgendatud valmisoleku.

Juba aastaid vaksalita vaevelnud Tartu linn müüs selle paari aasta eest ettevõtja Rein Kilgile, kes tutvustas läinud nädalal, mis tal on hetkel tühjalt seisva ning laguneva hoonega kavas.

Linnade liit seisab vastu ettepanekule tõmmata õlle puhul alkohoolse joogi piir 1,2 mahu-protsendi juurde, mis muudaks lahja õlle lastele kättesaadavaks.

Vähemalt korra aastas võtab Elcoteq Tallinn AS ette suure tööjõu värbamise kampaania ja pöörab pilgu Ida-Virumaale.

Postimees:

Lapsi kasvataval pereemal või puudega inimesel on erinevalt oma Lääne-Euroopa saatusekaaslasest raske leida osalise koormusega tööd, sest palgad Eestis on madalamad ja tööandjad vähem vastutulelikud.

Mõne aasta pärast võivad Mustamäel praegustest Hermese hotelli tubadest saada haiglapalatid, sest kinnistu haldaja Tallinna Tehnikaülikool kavatseb Sütiste tee 21 hoone koos maaga maha müüa.

Pealinnas taksoga sõites võib üha sagedamini sattuda petise otsa, kes ebaseadusliku elektroonilise lisaseadme abil sõidumaad tegelikust suuremana näidates klientidelt raha välja petavad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing