Eesti firmade transiidipirukas kerkib

ÄP 28. märts 2006, 00:00

Tallinna Sadama ja Eesti Raudtee poolt 20. märtsil hotellis Renaissance korraldatud Eestit tutvustaval seminar-vastuvõtul osales üle 150 inimese, vahendas Äripäevale Eesti Logistikaühingu juhatuse liige Illimar Paul.

Pauli sõnul avab Venemaa täiendava lõunasuunalise Eestit läbiva transiidikoridori läbi oma territooriumi, mis võimaldab Eesti ettevõtetel teenida transiiditulu täiendavalt 300 miljonit aastas.

Venemaa transpordiministeerium informeeris Eestit sellest, et raudteetariife tõstetakse lähiaastatel vaid suundadel, mis suunduvad ainult Venemaa enda sadamatesse.

Eesmärgiks on seatud ühtlustada Venemaa raudteetariifid nii välis- kui ka Venemaa sadamatesse suunduvatel raudteedel, vahendas Paul.

20.-23. märtsil toimus Moskvas Olümpia spordikompleksis 11. rahvusvaheline transpordi ja logistikamess ning konverents TransRussia 2006.

Messil olid esindatud enam kui 350 ettevõtet 22st riigist. Esmakordselt oli Eesti esindatud riiklikul tasemel. Enam kui saja liikmega delegatsiooni juhtis majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar.

98 m" ühisstendi kasutas pea 50 ühisettevõtet.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 15:52
    Otsi:

    Ava täpsem otsing