Homme selguvad Harjumaa Aasta Ettevõtja ja Aasta Toetaja

28. märts 2006, 13:23

Harjumaa Aasta Ettevõtja 2005 auhinnale kandideerib 14 ettevõtet, Aasta Toetaja 2005 auhinnale 5 ettevõtet, 3 omavalitsust ning 3 eraisikut.

Aasta Ettevõtja auhinna vääriliseks saab ettevõtja (ka FIE), kes aitas eelmisel aastal kõige enam kaasa piirkonna arendamisele. Ettevõtja teevad tunnustuse vääriliseks töökohtade loomine, investeeringud kohalikesse arenguprojektidesse ning keskkonnasõbralikkus. Oluline on ettevõtte ja selle juhtkonna hea maine omavalitsuse elanike hulgas.

Auhinnale said kandideerida kõik Harjumaal tegutsevad ettevõtjad.

Aasta Toetajaks saab annetaja (eraisik, firma, omavalitsus), kes eelmisel aastal on aktiivselt toetanud mittetulundusühendusi (ka vabatahtlikke) rahaliselt või asju annetades ning seeläbi omaalgatuste teokssaamisele kaasa aidanud. Kandidaatideks sai esitada kõiki Harjumaa eraisikuid, firmasid ja omavalitsusi.

Konkursside võitjad kuulutatakse välja homme Vääna mõisas toimuval Harju maavalitsuse, Harju ettevõtlus- ja arenduskeskuse ning MTÜ Kodukant Harjumaa ühisüritusel.

Konkurssi „Harjumaa Aasta Ettevõtja“ korraldavad Harju maavalitsus ning Harju ettevõtlus- ja arenduskeskus kolmandat aastat ning konkurssi „Harjumaa Aasta Toetaja“ teist aastat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing